KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257122
nr 1425 7122
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 27x36 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:40:25
18/10 20:05:48
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson